istiyorsanız şimdi bir teknoloji çok daha düşük

Admin

Administrator
Staff member
gecikme söyledi çok daha yüksek hızlar sunabiliyor ve evde çok sayıda kullanıcı aynı anda bir uğra bir modeme bağlı er kullanıcı için çok uzun bir zamandır hatırlar yaban ilk Vay fayı 6 destekli ysl modemi de yine Asistan gelmiş durumda bireysel A180 içiyor ya da ruiter tarafında yerli modeminiz varsa halihazırda rt82 gibi cihazları satın alarak oyun öncelikli öncelikli bu dolanları kullanmaya devam edebilirsiniz kimin gelin İsterseniz Türkiye'deki sunucularda nasıl bir deneyim sağlanıyor klavye ile ve direkt olarak gerçekte Boyner oynayabiliyor

muyuz teknikte bakalım otur şu anda full HD grafikler dir Ultra detaydan Tayfur Kanka görüntülü yorum ve herhangi bir şekilde bir gecikme olmadan takımla olmadan görüntüler çok keskin bir şekilde bana iletilirken oynamaya devam edebiliyoruz bu teknolojinin en güzel yanlarından bir tanesi oyuna Diğer sene tabletinizden cep telefonunuza da devam edebiliyor bağladığınızda bu cihaza tüm kontroller hemen karşınızda oluyor şimdi Android cihazlar oldukça Aslında bu konuda avantajlar ama cihazlarda oynamak isterseniz de yine krom ve

Safari üstünden Browser üstünden de sonuçlarda oyun oynayabiliyorsunuz Turkcell yetkilileri ile konuştuğunda aynı Engin'in vaat ettiği gibi 25 metrelik bir bağlantı ile sabit bir hızla bağlanabiliyor Sana değer internete full HD 60 ehliyette 16 megabit civarında bir kız değer bulabiliyor olsanız da 720p 60fps oyunları oynayabileceksiniz bana sorarsanız oldukça yenilikçi oldukça güzel bir teknoloji ve Türk kullanıcılarla buluşuyor olması da çok büyük bir avantaj kafalarda birçok soru vardı bu sorulardan en önemlisi nedir acaba

bentrolmen kullanıcısı değilim Türk Telekom kullanıcısıyım TurkNet kullanıcı isteğine Nikon kullanıcısıyım Türkiye'deki sonuçlarına bağlarken Herhangi bir sorun yaşayacak mıyım bütün operatörleri çok kullanıcılarını çok rahat bir şekilde bu sonuçlara bağlanabilmesi adına çalışmalarını tamamlamış durumda servis tüm kullanıcılara açıldığında hangi servis sağlayıcı Ben internete bağlanıyor sanız bağlanın Eğer kız dur internetiniz bu akşam 25 mg kızları görebiliyorsanız büyükbosna sunucularında oyun oynamaya