müzik keyfini falan Hedef demediği için onlar da

Admin

Administrator
Staff member
tarafından bilgisayar bağlanıyor Bluetooth 5 Enes var mı yok mu Yine belirtilmemiş hepsi ya çok gerek de yok kutusunu açtığınızda kulaklık takılıyken içeri kutusunu açtığınızda şey moduna geçiyor eşleşme moduna geçiyor telefonunuzla eşleş biliyorsunuz telefonunuz varsa bu daha kolay kapağını açtığımızda telefon canlanıyor zaten kulaklıkları görüyor başka marka telefonunuz varsa yazılım kurmadan Normalde bluetooth cihaz olarak telefonunuza tanıtıp kullanabilirsiniz ama gürültü engellemeyi açma kapama falan gibi özellikleri

istiyorsanız klavyenin bir Eğer yazılımı var Onu tutmam gerekiyor şart değil o yazılım Apple da yok yok o da belirtelim bunların güncelliyor yine Apple da yazılım olmadığından şimdilik ya da olmadığında o imkanı yapamıyorsunuz Hatta onların sayfasında demiş ki o işi yapmak için işte başka bir suçtan kullanılmış sonra yine yapılacak dinlemeye devam edersiniz diye bir çözüm önermiş şarj kutumuz var Bakayım sağ sol hangisi görmüyorsa şöyle taksiye oturuyor herkes öğrendi kapattınız Abu içinde şarj etmeye başlıyor kulaklıkları

kulaklıkların içinde her bir minik kulaklığın içinde 37 miliamper tipdil var Kendi pili var bu kutunun içinde de 410 kendisi 3 saat 3.30 saat müzik dinleme sözlü demiş Evet uygulamada da ona göre bu çok yüksek değil hani ilk örneklerinde yeri ama şarjı dokunmatik demiştim şimdi bu kulaklıkların her birinin dışı dokunmaya algılıyor ilginç bir tarafı iki kulaklıkla da dokunmatik kontrol var Genelde Bu ürünlerde tekbirinde Baharda kontrol olur Bunu da İkisinde de var ne yapabiliyorsunuz Yok yok şarkıyı durdurma başlatma ya da işte Hemen sağda mı

solda mı olsun yazılımda artık seçebiliyorsunuz daha iki kere basınca ne söyledi şarkı solo iki kere basınca diye önceki şarkı gibi seçebiliyorsunuz yazılımda ama hani çok fazla bir kontrol çok fazla bir ayar sunulmamış bir yabancı bir siteden şey eleştirilmiş ilk telefonla bağlantı kurulduğunda genelde bu kulaklıklar Birlik falan bir size bir tepki verir Öyle bir tepki Yok kulağınıza taktığında aramızda bir tepki veriyor takıldım diye hafif bir nota duyuyorsunuz ama iletişim kurdum şeklinde bir ses sinyali Yok ya telefonu açıp bakmak gerekiyor diye yabancı