normal giyildi pandalı olmasaydı şu anda bu

Admin

Administrator
Staff member
geçen süre normal zamanın bir yılda gibi olacak sonra ben onu da saymıyorum bu aradan geçen süre kullanılır Ya kabul edelim askıda Asılı Kaldı işte yoğun yoğun kullanır önemli değil Bu da bir doğal süreçler ve bu süreci sonucunda ne oldu odan başına da geldi ilaç 511 bu surenin sonunda ne kadar yıprandı şimdi esas Herkesin beklediği şey bu onu göstereceğim işte 9 Şubat'ta teslim sona erdi 9 Şubat 2021 Niye Çünkü 9 Şubat 2021 de Bu gördüğünüz yırtılma meydana geldi 3 aydır Aslında ben bunun yarısına sürecine girdiğini

incelenmesinden anlıyordum inceldiği artık gözle görünür hale gelmişti dedim ki İnceldiği yerden kopsun ve İşte o zaman çekeyim bu bugüne kısmetmiş şu anda gördüğünüz gibi artık Terzilik Oldum tabii ki çöpe gitmeyecek Bunlar da gidecek arkasından diye mi atılacak Çünkü her ne kadar buradan gittiyse de şurası da yıpranmış Vaziyet tam karşılığı İzdüşümü de ve yıpranmış önce Burası patladı ve Hani önce Burası sonra Burası da yazıyor mu yani iki tane yastık var Ay bu aynı anda oldu 352 seneyi doldurmadan yırtılmış oldu esoş

oldu başka kodlarla var başka bir pantolon daha deniyorum buna paralel olarak onu da açıklayacağım size ama ben buradayım sadece bir tane daha aynı anda zaten dışarıya çıkamıyoruz çok fazla O yüzden birden fazla diyemez bir kot markası da bir kutuda deneyebilirim bir versin işte 511 olmaz da başkası olur daha iddialı olduğu sağlamlık iddiası olan başka bir model olmuş alıştınız bildiğiniz bu firmaları ve İşte bu moda olan bu tarzlarında dayanıklı olduğunu iddia eden varsa buyursun gelsin Ben buradayım Ama ben kendim bu

deneyimden sonra bir daha 350-400 dolayı biraz zor veririm Sen ne olacak vermeyeceğim de ne olacak ben olacağım o da böyle Yazılacak o da bize ne ara verdik haberdar olabilmeniz için R9 380x yeni bir de var ya genişliğinden sıkıştırma yöntemleri uyguluyor aynısını getirdi adı hangi katil devamı oldu diye sorarsan 282 senin devamı değil 285 diktim devamı olur Daha önce piyasada olan 380x olmayan the 1792 şey dediler sağlamlık sağlayan koyup da sağlamlık için koyan soğutma olmayabiliyor Dur şimdi burada değil Burada bunu